Ing. Otakar Frühbauer, jednatel

Ing. Otakar Frühbauer, jednatel

Ing. Otakar Frühbauer, jednatel

V médiích působí od roku 1993, kdy nastoupil do nově vzniklého soukromého rádia Contact. od roku 1997 působil jako ředitel a člen představenstva regionálnízpravodajské televize Genus, vysílající na kmitočtech televize Prima (Prima FTV). Touha naplnit očekávání firem po komplexních službách s důrazem na efektivitu sdělení, jej přivedla k myšlence založit vlastní společnost s komunikační náplní. Společnost Seteva s.r.o., jako komunikační agentura, byla založena v roce 2000.

V Seteva má na starosti vedení týmů, jako leader řeší strategické, kreativní a krizové plánování klientů a vztahy s nimi.

Jeho hlavním úkolem je kreativní práce s informacemi a potřebami klienta a řízení týmů, kterým umožní splnit časový harmonogram kampaně s potřebnou efektivitou vlastní práce. Získání spokojenosti klienta a jeho zaměstnanců chápe jako první předpoklad pokračování spolupráce nebo jako impuls k doporučení ostatním.

Kdo jsem?

V osobním životě jsem od dětství aktivní, a více a více, rekreační sportovec. Prošel jsem si „přespoláky“ a „štrekami“, získal druhý hnědý pásek v karate, s první galuskovou „silničkou“ jsem přidal i triatlony. Protože moc bolely, nebyl dostatek času na tréninky (tato „objektivní“ překážka je podstatná čím dál více), přešel jsem na závody horských kol. Bohužel ve stejné době jsem propadl golfu. Časově vražedná kombinace obou sportů měla své řešení v opuštění kola a příklonu k in line bruslím. I v tomto sportu jsem závodil… V osobním životě, sportu i v práci mám rád výzvy. Myslím si, že mě udržují připraveného na cokoliv, co může přijít. A naštěstí stále přichází, za což je určitě nutné stále děkovat….

Jak vznikl název Seteva?

Název se rodil v hlavě poměrně dlouho. Vznikl v předchozí době jako zkratka STV, což měla být Severočeská televize. Existoval záměr, že by tato organizace dodávala zpravodajské příspěvky do Prima i Nova TV. K realizaci této myšlenky však díky divokým změnám v tehdejší Nova TV nedošlo. Od STV nebylo k Seteva daleko, i proto, že tento samonázev nikde na světě zřejmě nic neznamená.

Kontaktujte nás

Najdete nás na Google maps