Dana Samková, Media Relations

Dana Samková, Media Relations

Dana Samková, Media Relations

Ve společnosti Seteva pracuje od roku 2000, kdy ji svými zkušenostmi pomáhala založit. Vzhledem k předchozím profesním projektům je od počátku působení odpovědná za řízení vztahů s médii. Její znalosti, zkušenosti a praxe se významně podílí na úspěchu kampaní založených na vztazích s novináři s efektem pozitivní redakční publicity na cílové skupiny našich klientů. Informační a komunikační potřeby jednotlivých projektů dokáže pro novináře kreativně, obsahově i argumentačně zpracovat a pro následnou publicitu vysvětlit, obhájit a pro věc novináře i nadchnout.

Její motto: „informace je faktem, na kterém každého zajímá jen a jen užitek," asi nejlépe vystihuje její přístup k informacím, jejich zpracování a podání. Během působení v agentuře absolvovala London School of Public Relations.

Spolu se svým týmem se věnuje korporátní a produktové komunikaci firem z oblasti strojírenství, potravinářství, financí, HR, cestovního ruchu, sportu, bydlení a designu. Mezi její nejvýznamnější projekty patří vybudování pozice mluvčího oboru společnostem například Manpower Group a Manpower v Čechách a na Slovensku, Creditreform a mnohaletá redakční publicita produktům ořechová tyčinka Maxi Nuta, müsli tyčinka Fly, topidla Burda a Tansun, sdružení Ski France, lyže Sporten a další – viz samostatné reference.

Kdo jsem?

Jsem pracovitá, odvážná, plná nápadů, mám smysl pro detail i souvislosti. Jsem obětavá, kamarádská, prý až moc hodná a láskyplná. Řídím se intuicí, očekávám hrdost, čestnost i pokoru, protože taková já jsem taky. Máte nápad jít na akci, která začíná za hodinu? Máte úkol, se kterým si nevíte rady, ale měl být splněn včera? Žádný problém! Nebojím se práce, výzev, umím opustit špatnou cestu. Jsem svá, říkají, až praštěně ulítlá. Při prvním setkání vás mohu šokovat extravagantním vzhledem i oblečením. Pak si ale zvyknete:-) Je to jen slupka, výrazný obal, který skrývá křehkou milující duši. Nejsem běžec, přesto běžím, nejsem baletka, přesto tančím, a tím vším se prolíná moje milovaná hudba. Znát se se mnou je zábavné a uklidňující zároveň. Umím se ptát, umím poslouchat. Jsem hrdá, pokud mohu pomoci šikovným, mám radost, pokud pomohu dobré věci.

London School of Public Relations

Kontaktujte nás

Najdete nás na Google maps