Kariéra

Online Marketing Manager

Do našeho online týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Online Marketing Manager

Náplň práce:

  • Vedení menšího týmu.
  • Zpracovávání nabídek a rozpočtů.
  • Jednání s klienty.
  • Vytváření komunikačních a obsahových strategií dle frameworku See-Think-Do-Care.
  • Tvorba obsahu včetně fotografií a grafiky.
  • Influencer marketing.
  • FB marketing - plánování a vyhodnocování kampaní.
  • Uživatelské znalostí ostatních online marketingových aktivit.

Požadavky:

  • Kreativita.
  • Analytické myšlení.
  • Schopnost sebeorganizace.
  • Schopnost delegování a organizace týmu.
  • Orientace v online marketingu.
  • Znalost online marketingových nástrojů.
  • Znalost Google Analytics.

Nabízíme:

  • HPP – plný úvazek (možnost zkráceného úvazku)
  • Práci na samostatných projektech.
  • Zajímavou a pestrou práci – kombinace kreativních, manažerských a analytických činností.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Neformální a dog friendly pracoviště se zahradou.

Termín nástupu: nejpozději v srpnu 2018

Životopis posílejte na otakar@seteva.cz

Kontaktujte nás

Najdete nás na Google maps